Tüm ürünlerimize websitemiz üzerinden online sipariş vererek ulaşabilirsiniz.  Ödemelerinizi online olarak kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Hazırladığımız tüm ürünleri en hijyenik şekilde sizlere ulaştırmaktan sorumluyuz. Siparişlerinizi özel soğutuculu araçlarımızla, soğuk zincir kırılmadan, kendi teslimat personelimizle kapınıza getiriyoruz.

Covid 19 önlemleri nedeniyle kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz yoktur.

Siparişinizi verirken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yada ürünlerimizle ilgili soru sormak isterseniz 05330665757 veya 05331342929 nolu hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size sistemimizde kayıtlı iletişim bilgilerinizden haber vereceğiz. Bundan dolayı üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Satın almış olduğunuz ürünlere ait teyit e-posta'sı tarafınıza gün içinde yollanacaktır.

 

Sipariş Alt Limitimiz 1000  TL ‘dir.

Soğuk Zincirli Teslimat Ücretimiz : 50 TL ‘dir.

 

1500 TL ve üzeri siparişlerinizden teslimat ücreti almıyoruz.

Dağıtım Günlerimiz:

Sipariş ekranına adresinizi girdikten sonra, ilçenize göre listelenen teslimat  günleri arasından size uygun olan günü seçebilirsiniz.

 

Siparişinizin ulaşım süresi yoğunluğa ve lokasyona göre değişiklik gösterdiği için saat sözü veremiyoruz. Yaklaşık teslimat saat aralığını öğrenmek için teslimat gününüzde destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR