İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 

Siparişinizin iptali işlemlerini, siparişinizin teslimat işlemlerine başlanmadan önce, "Hesabım" bölümünde yer alan “Siparişlerim“ sayfasından gerçekleştirebilir ya da  +90 212 798 22 24 numaralı telefon hattını arayarak da sağlayabilirsiniz. İptal işleminizin ardından ürün bedeli tarafımızdan kredi kartınıza en kısa sürede iade edilecektir. İade gerçekleştikten sonra ödemenin hesabınıza geçmesi için geçecek sürenin bankaların inisiyatifinde bir süre olduğunu unutmayınız.

 

Siparişinizin teslimat işlemlerine başlanmasının ardından siparişinizi ancak Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Ön Bilgilendirme Formunda yer alan şartlar kapsamında iade edebilirsiniz. En geç siparişinizin tesliminden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, "Hesabım" bölümünde “Siparişlerim“ sayfasından iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İade işleminizin ardından ürün bedeli tarafımızdan kredi kartınıza en kısa sürede iade edilecektir. İade gerçekleştikten sonra ödemenin hesabınıza geçmesi için geçecek sürenin bankaların inisiyatifinde bir süre olduğunu unutmayınız.

 

Mevzuat gereği hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde cayma hakkı bulunmadığından bu ürünler bakımından iade prosedürü işletilememektedir. Ancak mevzuat gereği cayma hakkının bulunmadığı ve bu şekilde iadenin mümkün olmadığı hallerde dahi müşteri memnuniyeti politikası gereğince satın aldığınız ürün kargoya verilene kadar herhangi bir ücret ödemeden iade işlemi yapabilirsiniz.

 

Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iptal/iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir. Birden fazla kargo seçeneği çıktığı durumda kargo seçiminizi yapmanız gerekecektir.

 

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde tarafımıza ulaşırsa iade işleminin kabul edilmeyeceğini bildiririz. Bu durumda ücret iadesi de yapılmaz.

 

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturasıyla beraber iade etmeniz gerekmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR