www.beslemeturunleri.com üzerinden verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firmaları sadece iş günlerinde teslimat yapmaktadır. Siparişlerinizin teslimat işlemlerine, banka onayı alındıktan sonra başlanmaktadır.

Siparişlerinizin teslimat tarihi, tarafınızca sipariş aşamasında seçilen gün ve saattir. Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine "Hesabım" bölümünde “Siparişlerim“ sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir nedenle siparişiniz hakkında sizinle iletişim kurulması gerekir ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak ulaşılmaya çalışılacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

www.beslemeturunleri.com alan adlı internet sitesi, çevrimiçi bir alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Bu sebeple tüketicilerin aynı anda aynı ürünü alması neticesinde ürün stoklarının tükenmesi ihtimali söz konusu olabilmektedir. Böyle bir durumda üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak tarafınıza konu ile ilgili bir e-posta yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Tarafınızca bu tarihin kabul edilmemesi halinde iade işlemleri yapılacak ve paranız en kısa sürede tarafınıza iade edilecektir.

Kargo firması tarafından, siparişinizi teslim ederken tarafınızdan kargo formunu imzalamanız talep olunacaktır.  Kargo formunu imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Şirketimiz sorumlu değildir.

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak yeni ürünler tarafınıza derhal gönderilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR